Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi przez panią psycholog w zakładce KADRA pod hasłem PSYCHOLOG. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z pedagogami, psychologiem i logopedą , jeżeli widzicie Państwo, że Wasze dziecko potrzebuje wsparcia.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Prezentacja uczniów kl. VIII

Prezentacja uczniów kl. VIII

Poniżej zamieszczamy prezentację przygotowaną  przez Martynę Laszczyńską, Alicję Przybylską, Fabiana Piętaka oraz Krystiana Magierskiego pod opieka pani Marii Karakow na konferencję Rodziny Szkół Armii Krajowej i Bohaterów Armii Krajowej pt." Żołnierze AK w podziemiu antykomunistycznym.", która odbyła sie 04.03.2021 roku. Konferencję poprowadziła na TEAMS-ie na profilu SP nr7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy pani Dorota Rasła - Świtoń. Patronat nad przedsięwzięciem objęli p. Roman Kowalczyk- Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Biuro Upamiętniania Walk i Męczeństwa- Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu. W poprzednich latach Konferencja odbywała się w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. W tym roku  przedstawiciele poszczególnych szkół w ramach 10. wystawy organizowanej przez Rodzinę, zaprezentowali zdalnie sylwetki zamordowanych 1 marca 1951 roku członków zarządu Zrzeszenia " Wolność i Niezawisłość ". Dla uczestników Konferencji było to naprawdę ciekawe przeżycie.

 

 

 

Data dodania: 2021-03-08 20:47:54
Data edycji: 2021-03-08 21:29:22
Ilość wyświetleń: 129

Konkursy

Informacje i wyniki
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook