Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi przez panią psycholog w zakładce KADRA pod hasłem PSYCHOLOG. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z pedagogami, psychologiem i logopedą , jeżeli widzicie Państwo, że Wasze dziecko potrzebuje wsparcia.

Czcionka:

Kontrast:

75-lecie szkoły

W roku 2020 przypadła 75 rocznica powstania Szkoły Podstawowej w Prusach. Zapraszamy do obejrzenia jednej z prezentacji, która z tej okazji powstała.

Data dodania: 2021-01-25 16:36:31
Data edycji: 2021-01-25 20:48:43

Informacje i wyniki
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński