ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO: CZWARTEK 20. 06. GODZ. 14.30 - POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ, PIĄTEK 21.06. GODZ. 8.00 APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRUSACH, GODZ. 9.00 - APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KSIĘGINICACH WIELKICH. PORANNE KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCEGO ROZKŁADU. POWRÓD DOSTOSOWANY DO UROCZYSTOŚCI
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

ZIELONA SZKOŁA W JANTARZE

ZIELONA SZKOŁA W JANTARZE

Od 20.05.2024 do 24.05.2024 grupa 48 uczniów z klas 4-6 przebywała na ZIELONEJ SZKOLE w Jantarze nad Zalewem Wiślanym. Oprócz odpoczynku na plaży dzieci miały zorganizowanych wiele atyrakcji: zwiedzały Gdańsk, Gdynię, były na Westerplatte - miejscu wyjątkowym i historycznym,  widziały, jak Wisła wpada do Bałtyku, a także pływały statkiem po Zalewie Wiślanym. Dużą atrakcją było niewątpliwie zwiedzanie zamku w Malborku, obiektu, który jest wpisany na Listę Światopwego Dziedzictwa Kultury jako największy ceglany zamek na świecie. Na pewno wyjazd ten na długo pozostanie w pamięci uczniów, nad którymi opiekę sprawowały panie Beata Cichy, Małgorzata Banaszczyk, Marzena Gargulińska i Maria Karakow.

Data dodania: 2024-05-26 22:11:08
Data edycji: 2024-05-30 18:57:49
Ilość wyświetleń: 200

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej