Miło nam poinformować, że dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do powiatowego etapu konkursu zDolny Ślązak. Lila Karaś z języka angielskiego i Michał Puk z fizyki oraz języka polskiego. GRATULUJEMY !!!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wycieczka do Karkonoskiego Parku Narodowego

Wycieczka do Karkonoskiego Parku Narodowego
  W dniu 28.09.2022 r. klasa 7a uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Karkonoskiego Parku Narodowego. Odbyła się ona w ramach realizacji projektu ,,Szkoł Kompetencji Kluczowych w Gminie Kondratowice II" . Opiekunami wycieczki były panie Aneta Kurpik i Beata Cichy.
Mimo iż pogoda nie dopisała, udało nam się zwiedzić Kośćiół Wang i cmentarz, Dziki Wodospad, podziwialiśmy uroki przyrody Karkonoskiego Parku Narodowego, a Pani przewodnik zapoznała nas z ciekawostkami dotyczącymi fauny i flory tego miejsca, zobaczyliśmy również sztuczną zaporę. Po spacerze wzdłuż ulic Karpacza z apetytem zasiedliśmy do pysznego obiadu. Z pelnymi brzuchami i uśmiechem na twarzy, pełni  wrażeń, wróciliśmy bezpiecznie do domu :) 
Data dodania: 2022-09-29 23:15:22
Data edycji: 2022-09-30 08:00:50
Ilość wyświetleń: 105

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook