ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO: CZWARTEK 20. 06. GODZ. 14.30 - POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ, PIĄTEK 21.06. GODZ. 8.00 APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRUSACH, GODZ. 9.00 - APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KSIĘGINICACH WIELKICH. PORANNE KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCEGO ROZKŁADU. POWRÓD DOSTOSOWANY DO UROCZYSTOŚCI
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

WIZYTA BISKUPA W NASZEJ SZKOLE

WIZYTA BISKUPA W NASZEJ SZKOLE

19 października 2023 r. gościliśmy w naszej szkole biskupa pomocniczego archidiecezji wrocławskiej - Macieją Małygę. Po powitaniu gościa przez dyrekcję i przez delegację uczniów, przyszedł czas na rozmowę. Uczniowie zadawali księdzu biskupowi przeróżne pytania: od tych, które dotyczyły posługi kapłańskiej i biskupiej aż po te odnoszące się do ulubionego piłkarza, klubu piłkarskiego, a nawet  dania obiadowego. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dużą radość sprawił naszemu gościowi album z pracami dzieci, wśród których znalazł się portret biskupa Macieja Małygi wykonany przez Zuzię Kędzierską z klasy 5. 

Data dodania: 2023-10-19 21:44:09
Data edycji: 2023-10-19 22:29:54
Ilość wyświetleń: 443

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej