UWAGA! 22 czerwca 2026 r. to w naszej szkole dzień dodatkowo wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu nauczyciele przygotowują świadectwa oraz wypełniają inne obowiązki związane z zakończeniem roku szkolnego.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

W NASZEJ KLASIE JEST WESOŁO !!!

W NASZEJ KLASIE JEST WESOŁO !!!

Po zakończeniu nauczania zdalnego postanowiliśmy jak najwięcej czasu spędzić razem. Spacery i zabawy w klasie to najlepszy sposób, aby po tak długim czasie siedzenia w domu , pobyć ze sobą, pogadać, pośmiać się , nacieszyć się swoją obecnością. 

W JEDNOŚCI SIŁA !!!!

Udostępnij
Data dodania: 2021-06-19 17:39:43
Data edycji: 2021-06-19 17:49:12
Ilość wyświetleń: 571

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej