UWAGA! 22 czerwca 2026 r. to w naszej szkole dzień dodatkowo wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu nauczyciele przygotowują świadectwa oraz wypełniają inne obowiązki związane z zakończeniem roku szkolnego.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

W DOMU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W DOMU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W dniach 02.12 oraz 03.12 dzieci z klasy I- III miały możliwość przeżycia niezwykłej, świątecznej przygody w Domu Świętego Mikołaja w Srebrnej Górze. Na dzieci z niecierpliwością czekali pomocnicy Świętego Mikołaja – Elfy. Zaprosili oni do udziału w warsztatach świątecznych, podczas których dzieci wykonały między innymi stroiki świąteczne, bałwanki, czy mikołaje. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy, konkursy i animacje przy muzyce świątecznej. Niepowtarzalną okazją była możliwość wykonania kartki świątecznej i podarowania jej Świętemu Mikołajowi osobiście, przywitania się i porozmawiania z nim. Po spotkaniu każdy otrzymał Certyfikat Pomocnika Świętego Mikołaja. Był to czas pełen wrażeń i wprowadził nas w świąteczny nastrój.

Udostępnij
Data dodania: 2024-12-04 22:20:10
Data edycji: 2024-12-04 22:30:24
Ilość wyświetleń: 681

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej