Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi przez panią psycholog w zakładce KADRA pod hasłem PSYCHOLOG. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z pedagogami, psychologiem i logopedą , jeżeli widzicie Państwo, że Wasze dziecko potrzebuje wsparcia.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI
W dniach 9 i 10 marca naszą  szkołę odwiedziliprzedstawiciele KPP Strzelin – specjaliści do spraw profilaktyki społecznej. W każdej z klas I- III przeprowadzili pogadanki dotyczące bezpieczeństwa w szkole, na drodze i na placach zabaw. Poruszano również trudne sprawy związane z przemocą rówieśniczą i cyberprzemocą. Dzieci z ciekawością i uwagą słuchały słów naszych gości. Duże wrażenie zrobił na najmłodszych również mundur i wyposażenie Policjantów. Na koniec spotkania  uczniowie otrzymali prezent- książeczkę do malowania zawierającą podstawowe przepisy ruchu drogowego.
Data dodania: 2021-03-11 19:47:37
Data edycji: 2021-03-11 21:23:52
Ilość wyświetleń: 130

Konkursy

Informacje i wyniki
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook