27 maja odbędzie się wywiadówka. Księginice - 16.30, Prusy -17.15. Zapraszamy.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Spotkanie z autorką książek dla młodzieży

Spotkanie z autorką książek dla młodzieży
19 października uczniowie klasszóstych spotkali się z panią Joanną Wachowiak, autorką książek dla młodzieży. Spotkanie odbyło się w ramach Projektu Walizka pełna książek pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Uczniowie mogli się dowiedzieć, jak wygląda proces tworzenia książki, a także brali udział w quizach i wykonywali różne zadania. Na zakończenie wszyscy otrzymali książki Pani Joanny i mogli zdobyć autograf autorki. Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Prusach za umożliwienie nam poznania współczesnej pisarki książek dla młodzieży i wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu kulturalnym. 
Spotkanie z autorką  dało szansę młodemu czytelnikowi, by dostrzec, że literatura niejednokrotnie odzwierciedla bliskie mu problemy i czasami spełnia funkcję terapeutyczną.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Data dodania: 2023-10-19 21:24:30
Data edycji: 2023-10-19 21:43:03
Ilość wyświetleń: 213

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej