Od poniedziałku 18.09.2023 r. będą wydawane obiady dla uczniów, których rodzice złożyli deklarację. Posiłek w formie cateringu zgodnie z umową będzie dostarczał bar

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny!

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny!

01.09.2022 roku rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. To niezwykle ważny dzień dla wszystkich: nauczycieli uczniów, rodziców. Zawsze rozpoczynamy go z nowymi nadziejami, marzeniami, planami - oby wszystkoe się spelniły. Szczególnie serdecznie powitaliśmy w naszym gronie uczniów klas pierwszych, którzy na powitanie otrzymali plakietki z logiem szkoły. Minutą ciszy upamiętniliśmy wszystkie ofiary II wojny światowej. Tak liczna obecność rodziców podczas tej uroczystości pokazuje, że edukacja dzieci leży im na sercu. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, niektórzy mieli możliwść wrócic do domu nowym autobusem szkolnym. 

Data dodania: 2022-09-01 22:55:33
Data edycji: 2022-09-01 23:49:16
Ilość wyświetleń: 927

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook