Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Bardzo dziękujemy za ten czas i życzymy wspaniałych wakacji, zasłużonego odpoczynku i niezapomnianych przygód. Do zobaczenia!!!
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH 2026

POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH 2026

W czwartek 25.06.2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział we mszy świętej na zakończenie roku szkolnego. W godzinach popołudniowych odbyło się także  pożegnanie klas ósmych. Absolwenci przekazali sztandar szkoły swoim kolegom z klas 7 oraz złożyli ślubowanie, które, mamy nadzieję, wypełnią. Najlepsi uczniowiowie, oraz ci wyróżniający się na innych płaszczyznach, otrzymali nagrody, a rodzice podziękowania. Najlepszym absolwentom, którzy uzyskali średnią stopni 5.0 i więcej, zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Kondratowice. Wręczyli je pania sekretarz Magdalena Karbownik i przewodniczący Rady Gminy pan Andrzej Grondys. Były pożegnania, podziękowania i spontaniczne tańce. Nie mogło zabraknąc także poloneza. Taniec jak zawsze wzruszył obserwujących. Dziękujemy rodzicom i uczniom za ten dzień. Dzieciaki, "czas rozwinąć skrzydła!"

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-27 22:33:24
Data edycji: 2026-06-27 22:51:49
Ilość wyświetleń: 322

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej