
W piątek czyli 20.03.2026 r. wiosnę witali najmłodsi uczniowie naszej szkoły, a dziś przyszła kolej na klasy 4-8! Zanim uczniowie przystąpili do wiosennych zadań, zjedli zdrowe śniadanie, aby mieć siłę do wspólnej zabawy. Następnie przygotowali kolorowe, wiosenne nakrycia głowy – pojawiły się kwieciste opaski i barwne czapki. Następnie zmierzyli się z różnorodnymi wyzwaniami: łamigłówkami, zadaniami ekologicznymi oraz sprawnościowym torem przeszkód. Dużą pomysłowością wykazali się przy wyborze innych niż plecaki "pojemników" na podręczniki i przybory szkolne. Zabawie towarzyszył świetny humor, a atmosfera współpracy pomagała w dążeniu do wspólnego celu. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne wiosenne, słoneczne dni. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i opiekunce pani Katarzynie Komornickiej za zorganizowanie tego dnia.
Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

57-150 Prusy
ul. Parkowa 1