
26.09.2025 r. na boisku w Prusach odbył się piknik, podczas którego uczniowie mogli wziąć udział w wielu konkurencjach sportowych, zaprojektować torby ekologiczne, zalożyć ogródek zielny, wytworzyć energię elektryczna jedynie przy użyciu swoich mięśni, wykonać ekologiczną biżuterię, obejrzeć pokazy taekwondo w wykonaniu swoich kolegów oraz skosztować pysznej grochówki, zjęść pajdę chleba ze smalcem, a także posmakować popcornu i waty cukrowej. Dużym wzięciem cieszyla się herbatka zimowa przygotowana przez przewodniczącą rady Rodziców- panią Martę Gurzyńką. Były popisy taneczne i wokalne, a na koniec imprezy, z inicjatywy naszych uczniów, zaśpiewaliśmy wszyscy razem gromkie "Sto lat" dla Szkoły- wszak to przecież jej 80 urodziny. Bardzo dziękujęmy wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania tego dnia. Ukłony kierujemy w stronę niezastąpionej Rady Rodziców. Dziękujemy również naszym DJ (Filip, Antek, Marcel) za wspaniąłą muzykę. To był naprawdę piękny dzień.
Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

57-150 Prusy
ul. Parkowa 1