ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO: CZWARTEK 20. 06. GODZ. 14.30 - POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ, PIĄTEK 21.06. GODZ. 8.00 APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRUSACH, GODZ. 9.00 - APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KSIĘGINICACH WIELKICH. PORANNE KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCEGO ROZKŁADU. POWRÓD DOSTOSOWANY DO UROCZYSTOŚCI
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

PAMIĘTAMY!

PAMIĘTAMY!
Wspomnienie to jesienny liść, który przez chwilę szemrze na wietrze, a potem już go nie słychać.
Kahlil Gibran
 
 Nasi uczniowie już kolejny raz przyłączyli się do akcji #SzkołaPamięta, której celem jest zaszczepienie w młodych ludziach szacunku do przeszłości, szacunku do ludzi i miejsc, które są związanych z historią Polski, z historią naszej Małej Ojczyzny. W ramach przedsięwzięcia młodzież pod okiem pań Wiolety Jansiak- Puk, Katarzyny Komornickiej i Marzeny Jędrzejewskiej porządkowała groby zmarłych nauczycieli, którzy tuż po wojnie odbudowywali edukację w naszej gminie, paliła znicze i wspominała osoby ważne dla lokalnej wspólnoty, także obrońców naszej Ojczyzny. 
Data dodania: 2023-10-30 23:50:00
Data edycji: 2023-10-30 23:52:03
Ilość wyświetleń: 212

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej