Od 17 maja w naszej szkole wprowadzone zostanie nauczanie hybrydowe w klasach IV- VIII. Zasady: część klas będzie przez tydzień chodziła do szkoły w trybie stacjonarnym, a pozostałe będą uczyły się w domu w trybie zdalnym. Harmonogram nauczania hybrydowego: Tydzień I (17.05. – 21.05.) Nauczanie stacjonarne w szkole klasy : IV, V, VIIIa i VIIIb Nauczanie zdalne w domu klasy: VIa, VIb, VIIa, VIIb Tydzień II (24.05. – 28.05.) Nauczanie stacjonarne w szkole klasy : VIa, VIb, VIIa, VIIb, Nauczanie zdalne w domu klasy: : IV, V, VIIIa, VIIIb.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach ''Echa Katynia'' w wersji on - line

Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach ''Echa Katynia'' w wersji on - line

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy na drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego o Totalitaryzmach „Echa Katynia” w dniach 15 - 18 kwietnia 2021 w wersji ON-LINE. Bardzo żałujemy, nie możemy spotkać się bezpośrednio a jedynie za pośrednictwem kina internetowego, jednak wobec aktualnej sytuacji epidemiologicznej nie mamy innej możliwości.

Tym razem przygotowaliśmy dla naszych widzów ponad 20 produkcji filmowych, fabularnych i dokumentalnych, filmy pełno, średnio i krótkometrażowe, które w większości nie były dotąd pokazywane w Polsce. Wszystkie z nich łączy wysoki poziom artystyczny oraz prawda o totalitaryzmie.

Wśród naszych propozycji znajdują się również cztery filmy wyprodukowane przez IPN w 2020 r. Będą to ich pokazy premierowe. Szczególnie zachęcamy do obejrzenia filmów Fort oraz Wybraniec bogów, których reżyserami i autorami zdjęć byli pracownicy Biura Edukacji Narodowej IPN.

 

Tak jak ostatnio, dajemy gwarancję prawdziwych przeżyć i spotkania z wartościowymi filmami! Program festiwalu uzupełniają debaty tematyczne oraz spotkania z twórcami. Wszystko w wersji on-line.

 

Wszelkie informacje znajdują się na stronie festiwalowej: totalitaryzmy.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego o Totalitaryzmach „Echa Katynia”

 

Data dodania: 2021-04-14 21:02:28
Data edycji: 2021-04-14 21:03:35
Ilość wyświetleń: 60

Konkursy

Informacje i wyniki
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook