27 maja odbędzie się wywiadówka. Księginice - 16.30, Prusy -17.15. Zapraszamy.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Kalendarz imprez i uroczystości w roku szkolnym 2023/2024

Harmonogram uroczystości w roku szkolnym 2023/2024

 

Termin

Zadanie

Odpowiedzialny

 WRZESIEŃ

04.09.2023r.

Rozpoczęcie roku szkolnego

dyrektor szkoły

08.09.2023r.

Narodowe czytanie  „Nad Niemnem”  Elizy Orzeszkowej

nauczyciel bibliotekarz, nauczyciele języka polskiego

15.09.2023r.

Dzień Kropki

nauczyciele klas 1-3

15.09.2023r.

Wybory do SU

M. Jędrzejewska, K. Orzechowska

20-22.09.2023r.

Sprzątanie świata

wychowawcy kl. 1-8 ,Aneta Kurpik

29.09.2023r.

Europejski Dzień Języków         ( Szkolny Konkurs Języka Angielskiego)

H. Mularska, K. Orzechowska, E. Milewska

29.09.2023r.

Dzień Chłopaka

wychowawcy klas, SU wraz z opiekunem

 PAŹDZIERNIK

03.10.2023r.

Dzień Tabliczki Mnożenia klas 4-6

nauczyciele matematyki

27.10.2023r.

Pasowanie na ucznia

K. Łużna, I. Ogonowska-Bil

Październik

Konkurs plastyczno - biblioteczny

M. Jędrzejewska,

M. Krzesińska,

B. Cichy

13.10.2023r.

Dzień Edukacji Narodowej

SU wraz z opiekunem,

M. Krzesińska,P. Marcinkowska

październik

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4-8

A. Pilipaka, M. Jędrzejewska

31.10.2023r.

Wszystkich Świętych

SU wraz z opiekunem

 LISTOPAD

03.11.2023r.

 

 

Dzień zdrowego śniadania

„Śniadanie daje moc”

wychowawcy  klas 1-3

10.11.2023r.

Narodowe Święto Niepodległości

kl. 1-3 – J. Kłysz, A. Niżyńska
kl. 4-8 – J. Lech, M. Wójcik , J. Kłysz                    

09.11.2023r.

Bieg dla Niepodległej

nauczyciele wychowania fizycznego

J. Lech, D. Kożuchowski

17.11.2023r.

Szkolny Konkurs Biologiczny

A. Kurpik

24.11.2023r.

Dzień Pluszowego Misia

Wychowawcy klas 1-3

24.11.2023r.

Andrzejki szkolne

SU z opiekunem i wychowawcy klas

GRUDZIEŃ

01.12.2023r.

Dzień Wolontariusza

J. Lech, H. Mularska, D. Kożuchowski,
K. Łużna

06.12.2023r.

Mikołajki szkolne

Turniej sportowy klas 1-3

SU wraz z opiekunem, nauczyciele wychowania fizycznego, wychowawcy klas 1-3

21.12.2023r.

Jasełka szkolne

katechetki,  M. Karakow,                                 M.Jędrzejewska

21.12.2023r.

Wigilie klasowe

wychowawcy klas

 

STYCZEŃ

19.01.2024r.

Dzień Babci i Dzień Dziadka

wychowawcy klas 1-3

 

LUTY

luty 2024r.

Szkolny Konkurs Recytatorski klas 4-8

M. Gargulińska, M. Żygadło,

 

05-09.02.2024r.

Dzień Bezpiecznego Internetu

J. Matusiewicz

14.02.2024r.

Dzień Patrona

M. Karakow, K. Orzechowska, M. Gargulińska, M.  Banaszczyk, B. Cichy, SU wraz z opiekunem

14.02.2024r.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

M. Gargulińska

luty

Szkolny Konkurs Mitologiczny

A. Pilipaka, M. Karakow

14.02.2024r.

Szkolne walentynki

SU z opiekunem

28.02.2024r.

Dzień Języka Ojczystego

M. Gargulińska, M. Żygadło , A. Pilipaka,

Luty 2024r.

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 1-3

M. Krzesińska, J. Kłysz

MARZEC

08.03.2024r.

Dzień Kobiet

wychowawcy kl.1-8, SU wraz z opiekunem

14.03.2024r.

Dzień Matematyki
kl. 7-8

nauczyciele matematyki

15.03.2024r

Konkurs Matematyczny dla kl. 1-3

P. Marcinkowska, K. Łużna

marzec 2024r.

Szkolny Konkurs Języka  Polskiego dla klas 4-8

A. Pilipaka

21.03.2024r.

Pierwszy Dzień Wiosny Dzień Samorządności

SU wraz z opiekunem, wychowawcy klas 1-3

marzec 2024r.

Akcja profilaktyczna dotycząca używek

K. Komornicka, A. Bilska, W. Janasiak- Puk,    wychowawcy

22.03.2024r.

Konkurs na ozdobę wielkanocną

M. Krzesińska,  P. Marcinkowska, K. Łużna

27.03.2024r.

Tradycje wielkanocne

katechetki, M. Jędrzejewska, M. Karakow

KWIECIEŃ

05.04.2024r.

Dzień świadomości autyzmu

psycholog szkolny, pedagodzy

17.04.2023

Dzień Kostki Rubika

nauczyciele matematyki

22.04.2024r.

Dzień Ziemi, konkurs ekologiczny

M. Krzesińska, J. Kłysz

25.04.2024r.

„Dzień z książką” w ramach Międzynarodowego Dnia Książki dla dzieci

klasy 1-3 – M. Jędrzejewska

Kwiecień 2024r.

Finał Pól Nadziei

J. Lech, D. Kożuchowski, 
H. Mularska, M. Krzesińska,
A. Niżyńska, K. Łużna, P. Marcinkowska

 

Kwiecień 2024r.

Konkurs ortograficzny dla klas 1-3

A. Niżyńska, P. Marcinkowska,

30.04.2024r.

Święto Konstytucji 3 Maja

klasy 1-3- M. Krzesińska, P. Marcinkowska, klasy 4-8- R. Matusiewicz, J. Matusiewicz

kwiecień

Turniej Lekkoatletyczny o Puchar Wójta Gminy

J. Lech, D. Kożuchowski

 MAJ

06.05.2024r.

Dzień Strażaka

J. Lech, D. Kożuchowski

08.05.2024r.

Dzień Europy

K. Orzechowska, H. Mularska, E. Milewska

20.05.2024r.

Dzień Pszczoły – wyjazd do pasieki

wychowawcy kl. 1-3

25.05.2024r.

Festyn szkolny /Dzień Rodziny

wychowawcy klas

Maj 2024r.

Konkurs logopedyczny

Mirosława Dzbik

 CZERWIEC

03.06.2024r.

Dzień Dziecka/ Dzień Sportu

wychowawcy klas, opiekunowie SU, nauczyciele wychowania fizycznego- M. Daź (część sportowa)

07.06.2024r.

Dzień Przyjaciela

SU wraz z opiekunem

czerwiec

Akcja „Jak nie czytam, jak czytam”

M. Jędrzejewska

21.06.2024r.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

J. Lech, J. Kłysz, A. Niżyńska

01.09.2024r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023//2024

M. Jędrzejewska, M. Wójcik, K. Łużna

 

Szkoła podejmuje współpracę z Dolnośląską Rodziną Szkół Armii Krajowej i Bohaterów Armii Krajowej oraz Instytutem Pamięci Narodowej oddział Wrocław według corocznie ustalonego planu pracy Dolnośląskiej Rodziny Szkół. Koordynatorem tych działań w naszej szkole jest M. Karakow

Inne działania wynikające z bieżących potrzeb szkoły.

Data dodania: 2023-09-17 17:46:27
Ilość wyświetleń: 789

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej