27 maja odbędzie się wywiadówka. Księginice - 16.30, Prusy -17.15. Zapraszamy.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2023/2024

 Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach - Katarzyna Olędzka

Z-ca Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach - Anna Pilipaka

LP.

IMIĘ I  NAZWISKO

NAUCZANY PRZEDMOT

KONTAKT

1.

Małgorzata Banaszczyk

 religia/przyroda

mbanaszczyk@prusy.edu.pl

2.

Iwona Bronowicka

nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

ibronowicka@prusy.edu.pl

3.

Agnieszka Bilska

psycholog

abilska@prusy.edu.pl

4.

Beata Cichy

w-f/plastyka

cichy@prusy.edu.pl

5.

Marcin Daź

w-f

mdaz@prusy.edu.pl

6.

Mirosława Dzbik

logopeda

mdzbik@prusy.edu.pl

7.

Marzena Gargulińska

język polski

mgargulinska@prusy.edu.pl

8.

Joanna Górska

nauczyciel współorganizując kształcenie specjalne

 

9.

Wioleta Janasiak - Puk

nauczyciel wspomagający

wjanasiakpuk@prusy.edu.pl

10.

Marzena Jędrzejewska

nauczyciel bibliotekarz

mjedrzejewska@prusy.edu.pl

11.

Maria Karakow

historia/wdż

mkarakow@prusy.edu.pl

12.

Halina Kłysz

geografia

hklysz@prusy.edu.pl

13.

Joanna Kłysz

edukacja wczesnoszkolna

jklysz@prusy.edu.pl

14.

Katarzyna Komornicka

pedagog

kkomornicka@prusy.edu.pl

15.

Daniel  Kożuchowski

w-f

dkozuchowski@prusy.edu.pl

16.

Małgorzata Krzesińska

edukacja wczesnoszkolna

mkrzesinska@prusy.edu.pl

17.

Aneta Kurpik

biologia/chemia

akurpik@prusy.edu.pl

18.

Jolanta Lech

w-f

jlech@prusy.edu.pl

19.

Karolina Łużna

nauczyciel współoranizujacy kształcenie specjalne

kluzna@prusy.edu.pl

20.

Jacek Matusiewicz

fizyka/informatyka

jmatusiewicz@prusy.edu.pl

21.

Renata Matusiewicz

matematyka

rmatusiewicz@prusy.edu.pl

22.

Grażyna Mazur

technika/religia

gmazur@prusy.edu.pl

23.

Ewelina Milewska

język angielski

emilewska@prusy.edu.pl

24.

Henryka Mularska

język niemiecki

hmularska@prusy.edu.pl

25.

Alicja Niżyńska

edukacja wczesnoszkolna

anizynska@prusy.edu.pl

26.

Katarzyna Olędzka

dyrektor szkoły

koledzka@prusy.edu.pl

27.

Karolina Orzechowska

język angielski

korzechowska@prusy.edu.pl

28.

Ilona Ogonowska-Bil

edukacja wczesnoszkolna

 

29.

Anna Pilipaka

język polski/wicedyrektor

apilipaka@prusy.edu.pl

30.

Małgorzata Wójcik

matematyka

mwojcik@prusy.edu.pl

31.

Celina Słońska

mateamatyka/ infrmatyka

cslonska@prusy.edu.pl

32.

Małgorzata Żygadło

język polski/etyka

mzygadlo@prusy.edu.pl

33.

Patrycja Marcinkowska

edukacja wczesnoszkolna

pmarcinkowska@prusy.edu.pl

Wychowawcy klas:

  1. Karolina Łużna - kl.1a
  2. Ilona Ogonowska- Bil - kl.1b
  3. Małgorzata Krzesińska - kl.2a
  4. Patrycja Marcinkowska - kl. 2b
  5. Alicja Niżyńska - kl.3a
  6. Joanna Kłysz - kl.3b
  7. Renata Matusiewicz kl. 4a
  8. Marzena Gargulińska - kl. 5a
  9. JacekMatusiewicz- kl. 5b
  10. Maria Karakow- kl. 6a
  11. Karolina Orzechowska - kl. 6b
  12. Małgorzata Wójcik - kl. 7a
  13. Jolanta Lech - kl.8a
Data dodania: 2020-12-10 20:31:06
Data edycji: 2024-03-20 09:34:32
Ilość wyświetleń: 6018

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej