W dniach 13.,14.,15. maja odbywają się egzaminy klas ósmych. Są to w naszej szkole dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Nie będą wówczas kursowały autobusy szkolne, dlatego proszę o dowóz dzieci, które potrzebują opieki, we własnym zakresie. Uczniów ósmej klasy na egzamin przywiezie i po jego zakończeniu odwiezie bus szkolny.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

JASEŁKA 2023

JASEŁKA 2023

Jest mnóstwo rzeczy, które przyniosły mi wiele dobrego, choć nie przyniosły mi żadnego zysku. Taką rzeczą są właśnie święta Bożego Narodzenia. Oczywiście, jest to czas hołdu i czci dla samego wydarzenia, ale dla mnie te święta to także miły czas dobroci, wybaczania i miłosierdzia.

                                              Charles Dickens – „Opowieść wigilijna”

 

21.12.2023 r. w obu budynkach naszej szkoły zstały wystawione jasełka bożonarodzeniowe. Chociaż przedstawienia różniły się pod względem artystycznym, to ich przekaz był bardzo do siebie podobny, bo przecież od lat Święta Bożego Narodzenia niosą takie samo przesłanie, przesłanie wiary, nadziei, miłości, dobroci, wzajemnej życzliwości i pokoju. Bardzo dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom odpowiedzialnym za przygotowanie jasełek oraz spotkań opłatkowych w klasach, że każdego roku przypominają nam o tym, co w życiu jest ważne, co prawdziwe, jedyne, największe. 

 

Data dodania: 2023-12-21 21:13:18
Data edycji: 2023-12-22 19:30:30
Ilość wyświetleń: 839
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej