Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Jasełka 2021

Jasełka 2021

„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan”. - cytat z Ewangelii świętego Łukasza, co roku przypomina nam o wydarzeniu historycznym- narodzinach Jezusa Chrystusa.

  Jasełka szkolne to zawsze bardzo ważne wydarzenie w naszej szkole, podobnie jak wigilie klasowe. Tradycje te kultywujemy z wielką pieczołowitością, gdyż właśnie w tym dniu czar świąt Bożego Narodzenia pozwala wszystkim zapomnieć o codziennych obowiązkach. W wyjątkowy klimat tych najbardziej rodzinnych świat wprowadziły nas przedstawienia artystyczne przygotowane przez uczniów i ich opiekunów w obu budynkach naszej szkoły. Panie Krystyna Bazal, Małgorzata Banaszczyk, Mariola Litwin, Maria Karakow, Marzena Jędrzejewska w oryginalny sposób przygotowały przedstawienia, które poprzez swój przekaz wprowadzały radość, ciepło, spokój do serc widzów. Całości dopełniły piękne dekoracje oraz popisy wokalne. Tradycja Jasełek pozwala każdego roku zabłysnąć i pokazać się naszym szkolnym artystom. Dodatkowo w obu przedstawieniach jasełkowych ukazane zostały uniwersalne wartości, takie jak miłość, życzliwość, nadzieja.  

Po części artystycznej dyrektor szkoły – pani Katarzyna Olędzka złożyła obecnym życzenia z okazji nadchodzących świat Bożego Narodzenia.

Data dodania: 2021-12-19 22:16:11
Data edycji: 2021-12-20 14:15:32
Ilość wyświetleń: 540

Konkursy

Informacje i wyniki
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook