
15 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kondratowicach odbyła się piękna uroczystość, podczas której uhonorowano najlepszych uczniów naszej szkoły. W GALI NAJLEPSZEGO UCZNIA uczestniczyli przede wszystkim uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie w roku szkolnym 2021/2022, ich rodzice, dyrekcja szkoły oraz wychowawcy. Ta uroczystość na zawsze pozostanie w naszej pamięci, za co dziękujemy Wójtowi Gminy, pracownikom GOK w Kondratowicach, prowadzącym - pani Ewie Wołyniec i panu Pawłowi Rogalińskiemu - oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.
Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

57-150 Prusy
ul. Parkowa 1