ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO: CZWARTEK 20. 06. GODZ. 14.30 - POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ, PIĄTEK 21.06. GODZ. 8.00 APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRUSACH, GODZ. 9.00 - APEL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KSIĘGINICACH WIELKICH. PORANNE KURSY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCEGO ROZKŁADU. POWRÓD DOSTOSOWANY DO UROCZYSTOŚCI
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka 2024

29 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. O liczne atrakcje zadbała Rada Rodziców oraz panowie Marcin Daź i Daniel Kożuchowski, a także sami uczniowie. Zamki dmuchane,  cyrkowe wyczyny, konkurencje sportowe dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i emocji. Można było nakarmić i pogłaskać przemiłe alpaki, zagrać w gry planszowelub wziąć udział w karaoke.  Rodzice zadbali też o pyszne jedzonko. Można było zjeść: kiełbaski z grilla, pajdę chleba ze smalcem i ogóreczlkiem, popcorn, watę cukrową, lody. Pogoda sprzyjała dobrej zabawie, co widać na załączonych zdjęciach. Bardzo dziękujemy za ten dzień.

Data dodania: 2024-05-30 19:06:17
Data edycji: 2024-06-01 21:40:56
Ilość wyświetleń: 153

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej