32 FINAŁ WOŚP ZA NAMI

28 stycznia 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kondratowicach odbył się 32 Finał WOŚP. Za jego przygotowanie odpowiadał sztab zarejestrowany przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach w składzie:

• Joanna Kłysz - szefowa sztabu
  • Jolanta Lech, Małgorzata Krzesińska, Henryka Mularska - członkinie

Wspólorganizatorem głównej imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Kondratowicach.  Z naszym sztabem od lat wspólpracują wolontariusze z Zespołu Szkół Publicznych w Borowie, którzy kwestują na terenie swojej gminy.

W tym roku udało nam się zebrać wspólnie imponującą kwotę 56 014.87

Prusy: 22 672.96

Borów: 33 341.91

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego wyniku:

• Ofiarodawcom,
  • Licytującym,
  • OSP Kondratowice,
  • OSP Prusy,
  • OSP Sienice,
  • Wolontariuszom:  Blance Kuriacie, Nikoli Grzywniak, Natalii Lis, Malwinie Gracz, Antoninie Marcinkowskiej, Fabianowi Sędkowi,
  • Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Prusach,
  • Występującym artystom: zespołowi Złotokłose, Malwinie Pierożek, Annie Adamskiej, Otylii Wołodźko, uczniom naszej szkoły,
  • Dyrektorowi i pracownikom GOK w Kondratowicach
  • Cyrylowi Bochnakowi,
  • Pani Monice Nawarowskiej,
  • Nauczycielom zaangazowanym w pmoc ( sprzedaż ciast, przygotowanie dzieci do występów),
  • Marcelinie Botuszan i Kacprowi Winnickiemu.

Są rzeczy, które tylko dzięki wspólnemu dzialaniu przynoszą owoce, a od pomagania jeszcze nik nie stał się uboższy.  Do zobaczenia za rok.

Data dodania: 2024-01-29 11:42:17
Data edycji: 2024-02-02 00:28:59