112 TO NUMER, KTÓRY KAŻDY ZNA!

15 listopada 2022r. gościliśmy operatora numeru 112 z prelekcją przygotowaną przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu. Tematyka związana z bezpieczeństwem jest naszym dzieciom doskonale znana, ale zawsze warto przypominać. Pan prowadzący prezentację był bardzo miło zaskoczony wiedzą uczniów w tym temacie. Dzieci były zainteresowane omawianymi zagadnieniami oraz zadawały wiele ciekawych pytań. A na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało prezent w postaci gry dydaktycznej, kredek lub worka na strój gimnastyczny.

Data dodania: 2022-11-15 22:33:57
Data edycji: 2022-11-15 22:36:55