Kalendarz imprez

Kalendarz konkursów i uroczystości szkolnych na rok szkolny 2019/2020

Data

UROCZYSTOŚĆ/KONKURS

ODPOWIEDZIALNI

WrzesieńDziesięciolecie nadania imienia szkoleJ. Lech, M. Jędrzejewska, J. Kłysz,
E. Milewska, B. Cichy, M. Karakow, M. Banaszczyk, M. Gargulińska
WrzesieńSzkolny Konkurs Wiedzy
o Patronie
M. Gargulińska
Wrzesień-październikSprzątanie ŚwiataA. Kurpik, H. Kłysz, M.Banaszczyk
PaździernikDzień Edukacji NarodowejSamorządy Uczniowskie (opiekunowie samorządów)
PaździernikPrzegląd Piosenki ReligijnejKatechetki
PaździernikKonkurs plastyczno – bibliotecznyM. Jędrzejewska
PaździernikWszystkich ŚwiętychSamorządy Uczniowskie (opiekunowie)
ListopadKonkurs Piosenki PatriotycznejM. Karakow, M. Banaszczyk, K. Bazal, J. Kłysz
ListopadKonkurs matematyczny
dla klas4-6
C. Słońska, M. Wójcik, R. Matusiewicz
ListopadNarodowe Święto NiepodległościWychowawcy klas VIII SP
ListopadKonkurs ortograficzny
dla klas 4-8
M. Żygadło, A. Pilipaka
M. Gargulińska, K. Bazal
ListopadAndrzejkiSamorządy Uczniowskie
(opiekunowie SU)
ListopadKonkurs o Wojsku Polskim-eliminacje do Konkursu PowiatowegoM. Karakow
ListopadKonkurs wiedzy o Egipcie
i Izraelu- eliminacje do Konkursu Powiatowego
M. Karakow
GrudzieńApel profilaktycznyB. Sikora, E. Majewska, A. Kurpik,
H. Kłysz, C. Słońska, A. Bilska
GrudzieńSzkolny konkurs biologiczny
  1. Kurpik
GrudzieńSzkolny konkurs wiedzy o Ziemi StrzelińskiejH. Kłysz
GrudzieńJasełkaKatechetki, M. Karakow, W. Janasiak – Puk
GrudzieńKonkurs na kartkę bożonarodzeniowąG. Mazur, B. Cichy
GrudzieńWigilia klasowaWychowawcy klas
LutySzkolny konkurs języka angielskiego dla klas 4-6 i 7-8E. Milewska,
LutyWalentynkiSamorządy Uczniowskie
(opiekunowie SU)
LutyKonkurs mitologiczny-eliminacje do Konkursu PowiatowegoM. Karakow, M. Jędrzejewska
Luty                           Konkurs recytatorskiM.Gargulińska, M.Żygadło,
M. Jędrzejewska, A. Pilipaka, K. Bazal
LutySzkolny konkurs chemicznyA.Kurpik
LutyNoc z filmem historycznymM. Karakow, M. Jędrzejewska,
M. Banaszczyk, A. Pilipaka, K. Bazal
MarzecPowitanie WiosnySamorządy Uczniowskie
(opiekunowie SU)
MarzecMiędzypowiatowy Konkurs Piosenki Współczesnej B.Sikora, E. Majewska, A. Pilipaka, J.Lech
KwiecieńMisterium WielkanocneKatechetki
KwiecieńKonkurs – Historia Polski-eliminacje do Konkursu PowiatowegoM. Karakow
KwiecieńKonkurs polonistyczny
dla klas 4-8
M. Gargulińska, M. Żygadło,
A. Pilipaka. K. Bazal
KwiecieńPola Nadziei”K. Olędzka, A. Pilipaka, H. Mularska,
M. Jędrzejewska, J. Lech, G. Mazur
MajŚwięto Konstytucji 3 majaWychowawcy klas V i VII SP
MajKonkurs wiedzy o społeczeństwieM. Żygadło
MajKonkurs geograficznyH Kłysz
MajKonkurs matematyczny dla kl. 7-8  C.Słońska, M. Wójcik, R. Matusiewicz
CzerwiecDzień Dziecka/Dzień SportuWychowawcy i nauczycielewych. fiz. we współpracy z RR
CzerwiecUroczyste zakończenie roku szkolnego.Wychowawcy klas VIII.

 

Kalendarz może być dostosowywany do potrzeb szkoły