Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi przez panią psycholog w zakładce KADRA pod hasłem PSYCHOLOG. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z pedagogami, psychologiem i logopedą , jeżeli widzicie Państwo, że Wasze dziecko potrzebuje wsparcia.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

 Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach - Katarzyna Olędzka

Z-ca Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach - Anna Pilipaka

LP.

IMIĘ I  NAZWISKO

NAUCZANY PRZEDMOT

KONTAKT

1.

Małgorzata Banaszczyk

 religia/przyroda

mbanaszczyk@prusy.edu.pl

2.

Krystyna Bazal

religia/język polski

kbazal@prusy.edu.pl

3.

Agnieszka Bilska

psycholog

abilska@prusy.edu.pl

4.

Beata Cichy

w-f/plastyka

cichy@prusy.edu.pl

5.

Marcin Daź

w-f

mdaz@prusy.edu.pl

6.

Marzena Gargulińska

język polski

mgargulinska@prusy.edu.pl

7.

Wioleta Janasiak - Puk

nauczyciel wspomagający

wjanasiakpuk@prusy.edu.pl

8.

Marzena Jędrzejewska

nauczyciel bibliotekarz

mjedrzejewska@prusy.edu.pl

9.

Maria Karakow

historia/wdż

mkarakow@prusy.edu.pl

10.

Halina Kłysz

geografia

hklysz@prusy.edu.pl

11.

Joanna Kłysz

edukacja wczesnoszkolna

jklysz@prusy.edu.pl

12.

Wenacjusz Kowalski

EDB/WOS

kowalski@prusy.edu.pl

13.

Daniel  Kożuchowski

w-f

dkozuchowski@prusy.edu.pl

14.

Małgorzata Krukowska

logopeda

mkrukowska@prusy.edu.pl

15.

Małgorzata Krzesińska

edukacja wczesnoszkolna

mkrzesinska@prusy.edu.pl

16.

Aneta Kurpik

biologia/chemia

akurpik@prusy.edu.pl

17.

Jolanta Lech

w-f

jlech@prusy.edu.pl

18.

Mariola Litwin

edukacja wczesnoszkolna

mlitwin@prusy.edu.pl

19.

Ewa Majewska

edukacja wczesnoszkolna

emajewska@prusy.edu.pl

20.

Jacek Matusiewicz

fizyyka/informatyka

jmatusiewicz@prusy.edu.pl

21.

Renata Matusiewicz

matematyka

rmatusiewicz@prusy.edu.pl

22.

Grażyna Mazur

technika/religia

gmazur@prusy.edu.pl

23.

Ewelina Milewska

język angielski

emilewska@prusy.edu.pl

24.

Henryka Mularska

język niemiecki

hmularska@prusy.edu.pl

25.

Alicja Niżyńska

edukacja wczesnoszkolna

anizynska@prusy.edu.pl

26

Katarzyna Olędzka

dyrektor szkoły

koledzka@prusy.edu.pl

27.

Elżbieta Kajca

język angielski

ekajca@prusy.edu.pl

28.

Anna Pilipaka

język polski/wicedyrektor

apilipaka@prusy.edu.pl

29.

Danuta Ryba

edukacja wczesnoszkolna

dryba@prusy.edu.pl

30.

Beata Sikora

pedagog

bsikora@prusy.edu.pl

31.

Małgorzata Wójcik

matematyka

mwojcik@prusy.edu.pl

 

Data dodania: 2020-12-10 20:31:06
Data edycji: 2021-01-28 19:25:12
Ilość wyświetleń: 522

Konkursy

Informacje i wyniki
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów! – serce orle i wzrok orli ku przyszłości. Musicie ducha hartować i wznosić, aby móc jak orły przelatywać nad graniami w przyszłość naszej Ojczyzny.

Kardynał Stefan Wyszyński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook